فیلم‌های سیلو و ذخیره ذرت

فیلم‌های سیلو و ذخیره ذرت

فیلم‌های سیلو و ذخیره ذرت به‌طور عمده برای نگهداری خوراک دام و ذرت مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها ارزش غذایی محتویات خود را حفظ می‌کنند و از فرآیندهای ناخوشایند تخمیر آن‌ها جلوگیری می‌کنند. فیلم‌های سنتی سیلو تک‌لایه یا چند لایه‌اند، از ۱۰۰ تا ۲۰۰ میکرون ضخامت دارند و به طور طبیعی دارای رنگ‌دانه سیاه‌ و سفید، سیاه، سیاه و سبز و همچنین سفید و سبز هستند. لایه سفید در سمت بیرونی فیلم قرار دارد و گرما را منعکس می‌کند و از گرم‌شدن بیش از حد محتویات جلوگیری به عمل می‌آورد؛ درحالی‌که لایه سیاه کلاً مات و کدر است و این کدر بودن برای حفظ کیفیت محصولات ذخیره شده و ارزش غذایی آن لازم است.

شرکت شیمی پلاستیک یزد با به‌کارگیری بهترین فناوری‌های روز دنیا و مرغوب‌ترین مواد اولیه، فیلم‌های مخصوص سیلو و ذخیره ذرت تولید نموده است. این فیلم‌های یک و یا چندلایه علاوه‌بر حفظ ارزش غذایی محتویات خود، بسیار نرم و انعطاف‌پذیر هستند که این امر باعث کاهش فضای خالی در سیلوها و استفاده حداکثری از فضای موجود می‌شود.

فیلم‌های تولیدی شیمی پلاستیک یزد، از نفوذ اکسیژن و رطوبت به داخل خود جلوگیری می‌کنند، محصول ذخیره شده را در بهترین حالت و کیفیت نگه می‌دارند، از فرآیندهایی مانند تخمیر و فساد جلوگیری می‌کنند و احتمال فساد و پوسیدگی در شرایط نامساعد آب‌وهوایی را بسیار کاهش می‌دهند. علاوه بر این موارد، این‌گونه فیلم‌ها با شکل منحصربه‌فرد خود باعث تسهیل در جابه‌جایی و حمل‌ونقل می‌شوند.

دیگر مزایای فیلم‌های سیلو و ذخیره محصولات

دارای خاصیت کشسانی و مقاومت در برابر پارگی
پایداری در برابر شرایط جوی نامساعد
ماندگاری
دارای هزینه کم نسبت به انبار و یا محفظه ذخیره‌سازی
نصب آسان
نرم و قابل انعطاف