فیلم‌های سیلو و ذخیره محصولات

فیلم‌های سیلو و ذخیره محصولات

این فیلم‌ها به طور عمده برای نگهداری خوراک دام و ذرت مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها ارزش غذایی محتویات خود را حفظ می‌کنند و از فرایندهای ناخوشایند تخمیر آن‌ها جلوگیری می‌کنند. فیلم‌های سنتی سیلو تک لایه یا چند لایه‌اند. از ۱۰۰ تا ۲۰۰ میکرون ضخامت دارند و به طور طبیعی دارای رنگدانه هستند (سیاه و سفید، سیاه، سیاه و سبز، سفید و سبز).
لایه سفید در سمت بیرونی فیلم است و گرما را منعکس نموده و از بیش از حد گرم شدن محتویات جلوگیری می‌کند. در حالی که لایه سیاه کلاً مات و کدر است که این کدر بودن برای حفظ کیفیت محصولات ذخیره شده و ارزش غذایی آن لازم است.

شرکت شیمی پلاستیک یزد با بکارگیری بهترین فناوری های روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه ، فیلم های مخصوص سیلو و ذخیره ذرت تولید نموده است. این فیلم های یک و یا چند لایه علاوه بر حفظ ارزش غذایی محتویات خود ، بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده که این امر باعث کاهش فضای خالی در سیلوها و استفاده ی حداکثر از فضای موجود می باشد. فیلم های تولیدی شرکت شیمی پلاستیک یزد ، با جلوگیری از نفوذ اکسیژن و رطوبت به داخل خود ، اطمینان حاصل می کنند.
محصول ذخیره شده در بهترین حالت و کیفیت قرار گرفته ، از فرآیند هایی مانند تخمیر و یا فساد جلوگیری بعمل آورده و احتمال فساد و پوسیدگی در شرایط نامساعد آب و هوایی را بسیار کاهش می دهد. علاوه بر این موارد ، این گونه فیلم ها با شکل منحصر بفرد خود باعث تسهیل در جابجایی و حمل و نقل می شود.

ویژگی محصول 

برخی کاربردهای دیگر استفاده فیلم های سیلو و ذخیره محصولات

دارای خاصیت کشسانی و مقاومت در برابر پارگی
پایداری در برابر شرایط جوی نامساعد
ماندگاری
دارای هزینه کم نسبت به انبار و یا محفظه ذخیره ساز ی
دارای نصب آسان
نرم و قابل انعطاف
فهرست
      چرا شیمی پلاستیک ؟