درباره ما

شرکت شیمی پلاستیک یزد

چرا شیمی پلاستیک یزد؟

شرکت شیمی پلاستیک یزد با استفاده از تجربیات خود و آخرین فناوری‌های روز دنیا هم‌اکنون برترین و باکیفیت‌ترین تولیدکننده فیلم‌های کشاورزی و گلخانه‌ای چندلایه در ایران می‌باشد. این شرکت با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه در خط تولید پیشرفته خود نیاز مشتریان در کشورهای دور و نزدیک را تأمین می‌کند.

مجموعه ما از بهترین تولیدکنندگان و بزرگترین صادرکنندگان فیلم‌های کشاورزی و گلخانه‌ای در ایران است. تجربه بیش از 40 سال ما در زمینه کشاورزی، شرکت شیمی پلاستیک یزد را به بهترین تولیدکننده بازار تبدیل کرده و همواره با درک نیاز کشاورزان، موجبات ارتقای کیفیت محصولاتمان را برای رضایت مصرف‌کنندگان فراهم آورده‌ایم. تیم حرفه‌ای تحقیق و توسعه ما، بهترین مواد اولیه و افزودنی را از سراسر جهان برای استفاده در خط تولید پیشرفته این شرکت انتخاب می‌کند. همچنین ما سودمندترین و بادوام‌ترین فیلم‌های پلاستیک را بر اساس نیاز مشتری و باتوجه‌ به محصول زیر کشت و آب‌وهوای منطقه موردنظر تولید می‌کنیم و مفتخریم که توانسته‌ایم با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه در خط تولید پیشرفته نام خود را در بازار جهانی تثبیت کنیم.

شرکت شیمی پلاستیک یزد یکی از پرطرفدارترین شرکت‌ها در بین صنعتگران است؛ چراکه توانسته نیاز آن‌ها به شرینک‌های صنعتی در منطقه را فراهم آورد. خط تولید چندلایه شرکت شیمی پلاستیک این مزیت را به ما می‌دهد که با استفاده از افزودنی‌های خاص به‌صورت جداگانه در هر لایه از فیلم‌های تولیدی، همه نیازهای مشتریان خود را برآورده کنیم. از فیلم‌های شرینک تولیدی شرکت شیمی پلاستیک یزد می‌توان برای بسته‌بندی و سهولت در جابه‌جایی تقریباً همه محصولات از جمله: پالت‌های پتروشیمی، کاشی، مواد خوراکی و غیرخوراکی، نوشیدنی‌ها، لوازم الکترونیکی، لوازم‌خانگی و لوازم کوچک مانند: اسباب‌بازی، لوازم ورزشی و … استفاده کرد.

چشم انداز

کمک به کشاورزان برای دسترسی آسان به فیلم‌های پلاستیک باکیفیت با بهترین قیمت
توسعه و بهبود محصولات جدید بر اساس نیاز بازار
ترویج جایگزینی کشاورزی گلخانه‌ای با کشاورزی سنتی برای جلوگیری از مصرف بی‌رویه آب و گرم‌تر شدن کره زمین
فراهم‌کردن فیلم‌های سازگار با محیط‌زیست برای کشاورزان برای کمک به حفظ و نگهداری زمین
فراهم‌کردن محیط کار صمیمی که در آن موفقیت یک نفر موفقیت کل مجموعه است