درباره ما

چرا شیمی پلاستیک؟

شرکت شیمی پلاستیک با استفاده از تجربیات خود و آخرین فناوری‌های روز دنیا هم اکنون برترین و باکیفیت‌ترین تولیدکننده فیلم‌های کشاورزی و گلخانه‌ای چندلایه در ایران می‌باشد. این شرکت با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه در خط تولید پیشرفته خود نیاز مشتریان خود در کشورهای دور و نزدیک را تأمین می‌کند.
شرکت شیمی پلاستیک یزد از بهترین تولیدکنندگان و بزرگ‌ترین صادرکنندگان فیلم‌های کشاورزی و گلخانه‌ای در ایران است. تجربه بیش از 40 سال ما در زمینه تولید فیلم‌های کشاورزی، این شرکت را به بهترین در این بازار تبدیل کرده و باعث شده که نیاز کشاورزان را درک کنیم و موجبات ارتقای کیفیت محصولاتمان را برای رضایت مصرف‌کنندگان فراهم کنیم. تیم حرفه‌ای تحقیق و توسعه ما، بهترین مواد اولیه و افزودنی از همه جهان را برای استفاده در خط تولید پیشرفته خود انتخاب می‌کند. ما سودمندترین و بادوام‌ترین فیلم‌های پلاستیک را بر اساس نیاز مشتری و باتوجه‌به محصول زیر کشت و آب‌وهوای منطقه موردنظر تولید می‌کنیم. این شرکت با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه در خط تولید پیشرفته نام خود را در بازار جهانی تثبیت کرده است.

شرکت شیمی پلاستیک یزد یکی از پرطرف‌دارترین شرکت‌ها در بین صنعتگران برای برطرف‌کردن نیاز آنها به شرینک‌های صنعتی در منطقه است. خط تولید چندلایه شرکت شیمی پلاستیک این مزیت را به ما می‌دهد که با استفاده از افزودنی‌های خاص به‌صورت جداگانه در هر لایه از فیلم‌های تولیدی، همه نیازهای مشتریان خود را برآورده کنیم. فیلم‌های شرینک تولیدی شرکت شیمی پلاستیک می‌توانند برای بسته‌بندی و سهولت در جابه‌جایی تقریباً همه محصولات از جمله: پالت‌های پتروشیمی، کاشی، مواد خوراکی و غیرخوراکی، نوشیدنی‌ها، لوازم الکترونیکی، لوازم‌خانگی و لوازم کوچک مانند: اسباب‌بازی، لوازم ورزشی و … استفاده شود.

چشم انداز

کمک به کشاورزان برای دسترسی آسان به فیلم‌های پلاستیک باکیفیت با بهترین قیمت
توسعه و بهبود محصولات جدید بر اساس نیاز بازار
ترویج جایگزینی کشاورزی گلخانه‌ای با کشاورزی سنتی برای جلوگیری از مصرف بی‌رویه آب و گرم‌تر شدن کره زمین
فراهم‌کردن فیلم‌های سازگار با محیط‌زیست برای کشاورزان برای کمک به حفظ و نگهداری زمین
فراهم‌کردن محیط کار صمیمی که در آن موفقیت یک نفر موفقیت کل مجموعه است