پوشش دوم گلخانه

پوشش دوم گلخانه ها

شرکت شیمی پلاستیک اقدام به تولید نسل جدیدی از فیلم‌های گلخانه کرده است که از آنها به‌عنوان غربال‌های درونی و پوشش دوم در گلخانه‌ها استفاده می‌گردد.

این فیلم‌ها با جذب اشعه مادون‌قرمز کاهش دما در طول شب را محدود می‌کنند و در کاهش هزینه‌های سوخت مؤثرند. فیلم‌های تولیدی شرکت شیمی پلاستیک، دارای مقاومت بالا و شفافیت عالی و با خاصیت ضد بخار هستند.

باتوجه‌به نیاز برخی گلخانه داران جهت استفاده از پوششی دیگر به جز پوشش اصلی در گلخانه، شرکت شیمی پلاستیک اقدام به تولید فیلم‌های پلاستیک مخصوص پوشش دوم گلخانه کرده است. این‌گونه فیلم‌های پلاستیک باتوجه‌به شیوه نصب خاص خود که معمولاً 1 الی 2 متر پایین‌تر از فیلم اصلی گلخانه قرار می‌گیرند، به‌ویژه در زمان‌های سرد سال مانند عایق عمل کرده و باعث گرم ماندن بیشتر گلخانه و جلوگیری از اتلاف انرژی می‌شود. شرکت شیمی پلاستیک یزد با استفاده از بهترین مواد اولیه و افزودنی در تولید فیلم‌های پلاستیک مخصوص پوشش دوم گلخانه، عملکرد این فیلم‌ها را بهبود بخشیده و این امکان را فراهم می‌کند تا با کنترل رشد در گیاهان، محیطی بهینه برای تولید محصولات باکیفیت‌تر ایجاد شود. فیلم‌های پلاستیک مخصوص پوشش‌های دوم گلخانه تولیدشده توسط شرکت شیمی پلاستیک سبک، انعطاف پذیری و دارای نصب آسان بوده و از گلخانه در برابر اشعه‌های مضر ماورای بنفش محافظت می‌کنند.

ویژگی محصول 

برخی کاربردهای دیگر استفاده فیلم‌های پوشش دوم گلخانه

محافظت در برابر سرما
امکان کاهش دما در طول روز و کنترل آب‌وهوای ناحیه‌ای در گلخانه‌ها
محافظت در برابر دماهای بالا و پایین، یکسان‌سازی دما
مدیریت سایه موردنیاز برای رشد گیاهان – ایجاد سایه یکنواخت و انتشار نور در گلخانه
صرفه‌جویی 25 – 40 ٪ در آب مورداستفاده برای آبیاری محصول