پوشش دوم گلخانه

پوشش دوم گلخانه‌ها

شرکت شیمی پلاستیک اقدام به تولید نسل جدیدی از فیلم‌های گلخانه کرده که از آن‌ها به‌عنوان غربال‌های درونی و پوشش دوم در گلخانه‌ها استفاده می‌گردد.

این فیلم‌ها با جذب اشعه مادون‌قرمز، کاهش دما در طول شب را محدود می‌کنند و در کاهش هزینه‌های سوخت مؤثرند. فیلم‌های تولیدی شرکت شیمی پلاستیک، دارای مقاومت بالا و شفافیت عالی با خاصیت ضد بخار هستند.

باتوجه‌به نیاز برخی گلخانه‌داران جهت استفاده از پوششی دیگر به جز پوشش اصلی در گلخانه، شرکت شیمی پلاستیک یزد اقدام به تولید فیلم‌های پلاستیک مخصوص برای پوشش دوم گلخانه کرده است. این‌گونه فیلم‌های پلاستیک باتوجه‌ به شیوه نصب خاص خود که معمولاً 1 الی 2 متر پایین‌تر از فیلم اصلی گلخانه قرار می‌گیرند، به‌ویژه در زمان‌های سرد سال مانند عایق عمل کرده و باعث گرم ماندن بیشتر گلخانه و جلوگیری از اتلاف انرژی می‌شوند. شرکت شیمی پلاستیک با استفاده از بهترین مواد اولیه و افزودنی در تولید فیلم‌های پلاستیک مخصوص پوشش دوم گلخانه، عملکرد این فیلم‌ها را بهبود بخشیده و این امکان را فراهم کرده تا با کنترل رشد در گیاهان، محیطی بهینه را برای تولید محصولات باکیفیت‌تر ایجاد کند. فیلم‌های پلاستیک پوشش دوم گلخانه شیمی پلاستیک یزد، سبک، انعطاف‌پذیر و دارای نصب آسان بوده و از گلخانه در برابر اشعه‌های مضر ماورای بنفش محافظت می‌کنند.

دیگر مزایای فیلم‌های پوشش دوم گلخانه

محافظت در برابر سرما
امکان کاهش دما در طول روز و کنترل آب‌وهوای ناحیه‌ای در گلخانه‌ها
محافظت در برابر دماهای بالا و پایین، یکسان‌سازی دما
مدیریت سایه موردنیاز برای رشد گیاهان – ایجاد سایه یکنواخت و انتشار نور در گلخانه
صرفه‌جویی 25 – 40٪ آب مورد استفاده برای آبیاری محصول