فیلم های اختصاصی

فیلم‌های اختصاصی

شرکت شیمی پلاستیک با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز اقدام به تولید نسل جدیدی از فیلم‌های گلخانه کرده که باعث افزایش راندمان در رشد میوه، سبزیجات و گیاهان درون گلخانه‌ها می‌شود.
این فیلم‌ها شامل افزودنی ضدویروس هستند که با ساختار مخصوص خود، اشعه ماورای بنفش را تا 390 نانومتر جذب کرده، دید حشرات موذی مانند مگس سفید و تریپس را کاهش داده و به پیشگیری از بیماری‌های ویروسی و قارچی کمک می‌کنند. همچنین فیلم‌های تولید شده توسط شرکت شیمی پلاستیک از تیره شدن گلبرگ‌ها جلوگیری به عمل آورده و باعث می‌شوند طیف کامل نور خورشید از داخل منطقه در حال‌ رشد عبور کند که این امر موجب تولید بیشتر، تسریع در زمان شکوفه زدن، شکوفایی گلبرگ‌های رنگارنگ، بهره‌وری بیشتر، کیفیت بیشتر محصولات و برداشت سریع‌تر می‌شود و در نتیجه افزایش کمی و کیفی محصول را موجب می‌گردد.

فراتر از کیفیت واقعی فیلم‌های پلاستیک پلی‌اتیلن، فیلم‌های پلاستیک اختصاصی شرکت شیمی پلاستیک یزد با افزودنی‌هایی مانند آنتی یو وی، آنتی‌ ویروس و… و با استفاده از فناوری روز دنیا در خط تولید، مزایا و خدماتی مطمئن و کارآمد را در خصوص استفاده بهینه از گلخانه به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

با استفاده از فناوری ویژه به‌ کار رفته در این فیلم‌ها، دستیابی به خواص ضد رطوبت و ضد مه _که اثربخشی آن‌ها برای سال‌ها از بین نمی‌رود_ میسر شده است. برخلاف فیلم‌های سنتی ضد رطوبت که از بین‌ رفتن تدریجی خاصیت مواد افزودنی از کل فیلم، منجر به از بین‌ رفتن خاصیت ضد رطوبتی آن ظرف مدت ۱.۵ تا ۲ سال می‌شود، مواد افزودنی فیلم‌های شرکت شیمی پلاستیک دارای ماندگاری بسیار زیادیست و این عامل باعث شده تا فیلم‌ها دارای انتقال نور بسیار عالی، ذخیره‌سازی انرژی تا حدود ۲۰ درصد، امکان انتشار نور تا ۶۰ درصد و توانایی مدیریت و کنترل توزیع نور خورشید باشند.

دیگر مزایای فیلم‌های اختصاصی 

دارای شفافیت عالی
دارای وزن کم ولی مقاوم در برابر کهنگی و فرسایش
دارای مقاومت بالا و طول عمر بسیار
دارای مقاومت در برابر کشیدگی و وزش باد
آنتی استاتیک، بدون کمترین گردوغبار
افزایش‌دهنده محصول و درآمد حاصله
رنگ شفاف و درخشنده‌تر، مزه بهتر و کیفیت عالی تر محصول زیر کشت
کاهش‌دهنده مصرف انرژی در گلخانه
دارای زمان برداشت زودهنگام، ایجاد قابلیت چند مرحله برداشت از محصول زیر کشت