فیلم های اختصاصی

فیلم های اختصاصی

شرکت شیمی پلاستیک با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز اقدام به تولید نسل جدیدی از فیلم های گلخانه کرده است که باعث افزایش راندمان در رشد میوه ، سبزیجات و گیاهان درون گلخانه ها می شود.
این فیلم ها شامل افزودنی ضد ویروس هستند که با ساختار مخصوص خود اشعه ماوراء بنفش را تا 390 نانومتر جذب کرده ، دید حشرات موذی مانند مگس سفید و تریپس را کاهش داده و به پیشگیری از بیماری های ویروسی و قارچی کمک می کنند . همچنین فیلم های تولید شده توسط شرکت شیمی پلاستیک از تیره شدن گلبرگها جلوگیری بعمل آوردند . فیلم های تولیدی این شرکت باعث می شوند طیف کامل نور خورشید از داخل منطقه در حال رشد عبور کند. این امر باعث تولید بیشتر ، تسریع در زمان شکوفه زدن و شکوفاتی گلبرگهای رنگارنگ ، همچنین بهره وری بیشتر، کیفیت بیشتر محصولات و برداشت سریع تر می شود و در نتیجه افزایش کمی و کیفی محصول را موجب می شود.

فراتر از کیفیت واقعی فیلم های پلاستیک پلی اتیلن به تنهایی ، فیلم های پلاستیک اختصاصی شرکت شیمی پلاستیک با دارا بودن افزودنی هایی مانند آنتی یووی، آنتی ویروس و … و همچنین استفاده از فناوری روز دنیا در تولید ، دارای مزایا و خدماتی جهت اطمینان هرچه بیشتر به مشتری در خصوص استفاده بهینه و کارآمد از گلخانه خود می باشد.

با استفاده از فن آوری های ویژه به کار رفته در این فیلم ها ، دستیابی به خواص ضد رطوبت و ضد مه که اثربخشی آنها برای سالها از دست نمی دهد، میسر شده است . بر خلاف فیلم های سنتی ضد رطوبت ، که از بین رفتن تدریجی خاصیت مواد افزودنی از کل فیلم منجر به از بین رفتن خاصیت ضد رطوبتی آن ظرف مدت ۱.۵ تا ۲ سال می شود ، مواد افزودنی فیلم های شرکت شیمی پلاستیک دارای ماندگاری بسیار زیادی بوده و این عامل باعث می شود، این فیلم دارای انتقال نور بسیار عالی ، ذخیره سازی انرژی تا حدود ۲۰ درصد ، امکان انتشار نور تا ۶۰ درصد و توانایی مدیریت و کنترل توزیع نور خورشید باشد .

ویژگی محصول 

برخی کاربردهای دیگر استفاده فیلم های اختصاصی 

دارای شفافیت عالی
دارای وزن کم ولی مقاوم در برابر کهنگی و فرسایش
دارای مقاومت بالا و طول عمر بسیار
دارای مقاومت در برابر کشیدگی و وزش باد
آنتی استاتیک ، بدون کمترین گردو غبار
افزایش دهنده محصول و درآمد حاصله
دارا بودن محصول زیر کشت از رنگ شفاف و درخشنده تر ، مزه بهتر و کیفیت عالی تر
کاهش دهنده مصرف انرژی در گلخانه
دارای زمان برداشت زود هنگام ، ایجاد قابلیت چند مرحله برداشت از محصول زیر کشت
فهرست
      چرا شیمی پلاستیک ؟