فیلم های شرینک صنعتی

فیلم‌های شرینک صنعتی

شرکت شیمی پلاستیک با کادر مجرب، خط تولید پیشرفته و راهکارهای کنترل کیفیت، تکنولوژی تولید این‌گونه فیلم‌ها را به خدمت گرفته تا بهترین مواد بسته‌بندی و پیشرفته‌ترین راهکارها را در هر نقطه‌ای از جهان ارائه کند. فیلم‌های تولیدی این شرکت برای استفاده جهت بسته‌بندی کاشی، سرامیک، مواد غذایی، نوشیدنی و… مناسب هستند. همچنین این فیلم‌ها باعث تسهیل بسته‌بندی با کمک هر دستگاه خودکار و نیمه‌خودکار می‌گردند که این امر تقلیل هزینه‌ها را به ارمغان دارد.

کیفیت زیاد، شفافیت، یکپارچگی بالا در بسته‌بندی، ضد رطوبت و ضد گردوغبار بودن فیلم‌ها به بهبود ارزش کالاها کمک می‌کند.

فیلم‌های تولیدی شرکت شیمی پلاستیک یزد با خاصیت مقاومت کشسانی و پارگی، یک گزینه بسیار عالی برای بسته‌بندی محصولات و تولیدات صنعتی و کشاورزی (به‌خصوص محصولات با لبه‌های تیز و نامتعارف) هستند. این فیلم‌ها با استفاده از فناوری چندلایه و همچنین مرغوب‌ترین مواد اولیه در تولید، مانع از ورود هرگونه گردوغبار و رطوبت به درون بسته‌بندی‌شده و با استفاده از خاصیت بصری خود، جلوه و گیرایی محصول را دوچندان می‌سازند. فیلم‌های شرینک صنعتی شیمی پلاستیک یزد با محافظت از محصولات در برابر عوامل بیرونی محیط مانند تابش نور خورشید، باران، برف و سایر شرایط جوی، یک انتخاب هوشمندانه و ایده‌آل برای بسته‌بندی محصولات و انتقال آن‌ها به‌صورت انبوه به حساب می‌آیند. همچنین این پوشش‌های بسته‌بندی پرکاربرد، در برابر گرما مقاوم بوده و باعث تسهیل در ذخیره‌سازی محصولات می‌گردند.

استفاده از این فیلم‌ها در صنعت‌های کاشی و سرامیک‌سازی، پتروشیمی، فرش و ریسندگی، مبلمان و صدها صنعت دیگر بسیار ایده‌آل و مناسب است.

دیگر مزایای فیلم‌های شرینک صنعتی

طول عمر بی‌نظیر
صرفه‌جویی در هزینه‌ها
امکان تحویل بهترین کیفیت محصول به مشتری نهایی
افزایش ارزش تجاری محصول
امکان استفاده در هر دو دستگاه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بسته‌بندی